Іванівська сільська рада

Чернігівського району Чернігівської області

Працівники Іванівської сільської ради

 

 

 

 

Сільський голова - Швидка Олена Петрівна

 

 

 

 

 

Перший заступник сільського голови - Руденок Микола Михайлович

Заступник сільського голови - Лобода Ганна Василівна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - Кузнецова Валентина Олександрівна

Секретар сільської ради - Ребенок Ірина Олександрівна

Старости сіл:

1. Ляховець Ольга Миколаївна (с. Количівка) 
2.
Хоменко Олена Володимирівна (с. Ладинка, с. Друцьке)
3.
Кот Наталія Іванівна (с. Слобода, с. Буди, с. Вікторівка, с. Драчівщина)
4.
Салата Любов Петрівна (с. Красне, с. Золотинка, с. Скорінець)
5.
Дорош Тетяна Миколаївна (с. Анисів, с. Лукашівка)
6.
Голубенко Надія Олексіївна (с. Піски, с. Підгірне, хутір Єньків)

Спеціалісти:

yes Мигрин Валентина Олександрівна (с. Іванівка)

yes Рожок Ірина Іванівна (с. Красне)

yes Карпенко Світлана Василівна (с. Слобода)

yes Сакун Лариса Вікторівна (с. Ладинка)

yes Грушун Любов Павлівна (с. Піски)

yes Герасименко Наталія Олексіївна (с. Анисів)

Діловод:

yes Чиж Людмила Олексіївна ( с. Количівка)

Фінансове управління

Начальник ФУ - Потапенко Лариса Іванівна

Заступник начальника - Лещенко Наталія Олександрівна

Головний спеціаліст - Максименко Світлана Миколаївна

Головний спеціаліст - Красюк Ірина Сергіївна

Економічний відділ

Начальник відділу - Седько Тетяна Степанівна

Фінансово-бухгалтерський відділ

В.о. начальника-головний спеціаліст - Чиж Людмила Михайлівна

Провідний спеціаліст - Грецька Олександра Олександрівна

Спеціалісти - Карпенко Надія Михайлівна

Відділ освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту

Начальник відділу - Дорошенко Юлія Григорівна

Провідний спеціаліст - Большун Ольга Іванівна

Головний спеціаліст - Герасименко Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст - Міщенко Олена Анатоліївна

Служба у справах дітей 

Начальник служби - Роззівако Людмила Володимирівна

Відділ земельних відносин, архітектури, комунальної власності та послуг

Головний спеціаліст - Буглак Наталія Григорівна

Провідний спеціаліст - Зубель Ірина Юріївна

Відділ забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг

Начальник відділу - Литвин Анастасія Олександрівна

Адміністратори - Романенко Ольга Леонідівна

                            - Ілліна Ольга Сергіївна

Державні реєстратори - Устименко Юлія Петрівна

                                         - Абрамова Наталія Анатоліївна

                                         - Верхулевська Алла Олександрівна

                                         - Ткач Олександр Вікторович

                                         - Кириченко Дар'я Вадимівна

Центр надання соціальних послуг 

Начальник центру - Буглак Наталія Григорівна

Спеціаліст - Ребенок Ірина Іванівна 

Фахівець - Савенок Тетяна Петрівна

Бухгалтер - Гаврилей Тетяна Геннадіївна

Сектор бухгалтерського обліку та звітності (при відділі освіти)

Начальник сектору - Лемешовець Тамара Миколаївна

Головний спеціаліст - Макаренко Людмила Володимирівна

Спеціаліст - Антоненко Інесса Миколаївна

Оператор комп'ютерного набору - Толочина Галина Іванівна

Обслуговуючий персонал

Завідуючий господарством - Коваленко Михайло Григорович

Оператор копіювальних та розмножувальних машин - Дадон Анатолій Семенович 

Прибиральник службових приміщень - Горпинко Наталія Миколаївна

Електрик - Карпенко Іван Михайлович 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь