A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Іванівська  сільська об'єднана територіальна громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Чернігівське об'єднане управління пенсійного фонду інформує

 

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області:

Послуги

Протягом 2018 року спеціалістами управлінь Пенсійного фонду області на віддалених робочих місцях надано 4,5 тис. послуг, в т.ч. надано консультативну допомогу - 2414 громадянам, видано 739 довідок, пенсійних посвідчень та інших документів, опрацьовано документи щодо перевірки права на пенсію 79 майбутніх пенсіонерів, надано інших послуг 1310 громадянам.

На особливому контролі перебуває питання пенсійного забезпечення сімей загиблих осіб, які загинули в зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС) та учасників ООС. На 258 утриманців призначені пенсії у разі втрати годувальника, 197 учасникам ООС призначені пенсії по інвалідності. 

Забезпечується своєчасний розгляд звернень щодо переведення пенсійних справ і взяття на облік внутрішньо переміщених осіб. В області отримують пенсії 2,6 тис. внутрішньо переміщених осіб.

За минулий рік було розширено мережу пунктів надання послуг. Організовано 53 точки доступу для надання послуг, з них 30 – поза межами територіальних управлінь, з яких 19 віддалених робочих місць обладнано в ОТГ та 12 віддалених робочих місць обладнано в ЦНАПах, приміщеннях банку, університетах, підприємствах, сільських та селищних радах.

Нові електронні послуги пенсійного Фонду

https://portal.pfu.gov.ua

Пенсійний фонд впроваджує нові електронні сервіси, які мають на меті спростити громадянам отримання інформації від органів Фонду. Кількість користувачів Веб-порталу в порівнянні з 2017 роком збільшилася на 73 % і складає понад 29,6 тис. чоловік.

Особистий кабінет та  кабінет страхувальника (роботодавця). Зареєструвавшись на Веб-порталі Пенсійного фонду України застраховані особи та пенсіонери можуть постійно контролювати свого роботодавця, перевіряти розмір офіційної заробітної плати, наявність позначки про пільговий стаж, період загального страхового стажу, призначення і перерахунок пенсій, а також подати заяву на призначення пенсії, отримати в режимі он-лайн довідки з підтвердженням (QR-кодом). Роботодавці мають можливість одержати інформацію про стаж для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні).

Запровадження сервісу СМС-інформування для застрахованих осіб та пенсіонерів

Зареєструвавшись в особистому кабінеті та підключив відповідну послугу можна оперативно дізнатися про нарахування/перерахунок пенсій, сплату страхових внесків, страхового стажу. Крім цього, Веб-сайт головного управління Пенсійного фонду України, сторінка управління    мережі Facebook є важливим джерелом донесення до жителів краю актуальних повідомлень щодо пенсійного забезпе­чення.

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) – одна з важливих новацій Пенсійного фонду України. Починаючи з 2018 року  всі категорії пенсіонерів можуть безкоштовно  оформити головний документ, який підтверджує статус пенсіонера, у вигляді звичайної пластикової платіжної банківської  картки. За допомогою ЕПП  можна як отримувати пенсійні виплати, так і здійснювати фінансові розрахунки в торговельних мережах, оплачувати комунальні послуги тощо.

2019  рік

Основні завдання головного управління Пенсійного фонду в Чернігівській області в 2019 році: своєчасне призначення, перерахунок та здійснення пенсійних виплат; зміцнення фінансової стабільності пенсійної системи, мобілізація надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України.

 

Підвищення пенсій

За ініціативою Президента України та Уряду передбачається подальше підвищення пенсій у 2019 році.

З 1 січня. Перерахунок пенсій непрацюючим особам, які досягли віку 65 років за наявності страхового стажу у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років.

З 1 січня. Збільшення пенсійних виплат пенсіонерам силових структур.

З 1 березня.  Індексація пенсій на коефіцієнт, що відповідає 50% показника зростання  споживчих цін за попередній рік та 50 % показника зростання середньої зарплати в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три попередні календарні роки.  .

З 1  березня. Перерахунок пенсій працівникам льотного складу цивільної авіації.

З 1 квітня. Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам без додаткового звернення особи. 

1 липня. Перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1564 грн.

З 1 грудня. Перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1638 грн.

Реорганізація органів Фонду

Планується реорганізувати територіальні органи Фонду області шляхом приєднання об’єднаних управлінь до головного управління. При цьому передбачається покращення якості надання послуг.

Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє про зміну юридичної адреси:

 Нова адреса: 14005, м. Чернігів, проспект Миру, 44, тел./факс (0462) 77-94-34.

                   

 

КОМУ ПЕРЕРАХУВАЛИ (ПРОІНДЕКСУВАЛИ) ПЕНСІЮ

З 1 березня 2021 року в області проіндексовано пенсію, у зв’язку зі зростанням середньої заробітної плати та показника інфляції, 277,9 тис. особам. До рівня 2200 грн. підвищено розміри пенсій особам, які мають повний страховий стаж (35 років для чоловіків та 30 років для жінок). Розмір пенсії підвищено для 224,1 тис. осіб. Середній розмір підвищення склав 217,38 грн.

10:41:10 17.03.2021

ГР А Ф І К особистого прийому громадян керівництвом та керівниками самостійних структурних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

                                                                                                  ЗАТВЕРДЖЕНО

12:35:18 16.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь