До Іванівської громади із робочим візитом завітав заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш
11 травня Іванівську громаду із робочим візитом відвідав заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш разом зі своїм радником. Під час візиту голова громади Олена Петрівна Швидка розповіла про стан справ у громаді та її подальший розвиток в умовах продовження реформи децентралізації, шляхи наповнення бюджету та комунікацію із регіональною владою.
Голова громади ознайомила Дмитра Блауша із роботою щойно відкритої амбулаторії в Іванівській громаді та будівлею ЦНАПу, відкриття якого планується найближчим часом.
В ході зустрічі її учасники обговорили питання щодо створення підрозділу місцевої пожежної охорони та його фінансування, матеріального та кадрового забезпечення, а також проблеми водозабору.
Висновком зустрічі стала домовленість про співпрацю із Чернігівською обласною радою щодо вирішення вищезазначених та інших актуальних питань розвитку Іванівської громади у майбутньому.