![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04412751/73867af4220642e9142d423844f5c376.jpg)
Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!
Від імені працівників Іванівської сільської ради вітаємо вас з Днем рятівника. Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.
Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконані, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.
Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04412751/f6d65d750f188bc182dbefb22073757e.jpg)
|