Іванівська сільська рада

Чернігівського району Чернігівської області

Звіт старост 2023 рік

Дата: 04.03.2024 16:50
Кількість переглядів: 34

ЗВІТ СТАРОСТИ КОЛИЧІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

     Керуючись Конституцією та законами України, Кабінету Міністрів України, Положеннями про старосту та іншими нормативно-правовими документами звітую про роботу старости села Количівка та села Ягідне за 2023 рік.

За посадою та як член виконавчого комітету Іванівської сільської ради, представляю інтереси жителів сіл Количівка та Ягідне.

Населені пункти село Количівка та село Ягідне об’єднані в один Количівський старостинський округ Іванівської сільської ради. Відстань між селами становить 10 км.

Станом на 01.01.2023 року в с.Количівка нараховувалось 668 дворів, с.Ягідне – 174.

Загальна кількість населення складає – 1814 чол.

Із них: чоловіки – 831

             Жінки      - 983

Дітей дошкільнят – 60

Від 6 до 18 років  - 208

Громадян працездатного віку – 923

Громадян пенсійного віку         - 442

За  2023 рік померло   - 27  чол.

За  2023 рік народилось 3 дітей

Дітей з інвалідністю по старостату  - 6

Дітей у багатодітних  сім’ях   - 53

Дітей із числа внутрішньо- переміщених   - 2

В с.Количівка соціальними працівниками обслуговуються одинокі пристарілі жителі –  20  чол.

На території Количівського старостинського округу  зареєстровані та проживають 31 учасник АТО, ліквідаторів ЧАЕС -10., 17 багатодітних родин.

В селах працюють фельдшерсько-акушерські пункти.

На території села працює  Опорний заклад Количівський ліцей Іванівської сільської ради Чернігівського району, Чернігівської області, де навчається 168  учнів, також працює  Количівський заклад дошкільної освіти (ясла-сад) «Промінець» Іванівської сільської ради Чернігівського району, Чернігівської області, який відвідує 42 дитини.

На території села працюють   магазини в с.Количівка три продуктових, та один будівельний.

В с.Ягідне  працюють  один продуктових магазин, та два продуктові ларьки.

На момент повномасштабного вторгнення рф на території Количівського старостату працювало більше 30 ФОПів , але на даний час працює менше.

Працюють в с.Ягідне пересувне поштове відділення.

В с.Количівка працює автоматизоване поштове відділення.

Я, як староста беру участь у засіданнях виконавчого комітету  сільської ради. Виконую обов’язки  покладені на мене сільською радою, іі виконавчим комітетом, виконую покладені на мене доручення сільського голови, його заступника, інформую про іх виконання. Сприяю виконанню на території села соціально-економічного розвитку та благоустрою.

Здійснюю прийом жителів села, сприяю здійсненню іх прав соціального захисту, культури, земельних питань з приватизації.

         Під час своєї роботи я діяла в інтересах жителів та сприяла у підготовці документів, що подавалися до сільської ради.

За 2023 рік було видано довідок – 822.

Переоформлено заяв щодо призначення субсидії 62 (найбільше субсидій переходило автоматично).

Прийнято заяв щодо оформлення соціальних допомог -41 (Догляд за психічно- хворими, 80+,малозабезпечені, також дані допомоги переходили автоматично).

Оформлено довіреностей – 70.

Знято та зареєстровано з місяця проживання – 74 особи.

Оформляються допомоги населенню, а саме: одиноким матерям, соц.послуги, оформляються документи на пільги: учасникам АТО, багатодітним.

Жителям  сіл у яких пошкоджено будинки надавались будівельні матеріали та тверде паливо.

               27 травня 2023 року в с.Іванівка відбулась спартакіада серед старостинських округів Іванівської територіальної громади, де наші спортсмени  жителі Количівського старостинського округу зайняли III місце.

                 У жовтні місяці 2023 року по всій громаді, а також по нашому старостинському округу було організовано збір овочів для Чернігівської районної центральної лікарні.

     Також збирали продукти харчування для ЗСУ.

Дякую всім хто відгукнувся і допоміг.

        Протягом 2023 року  за рахунок коштів Іванівської сільської ради на території Количівського старостинського округу виконувались наступні роботи:

На  старому та новому кладовищі замінено частково бетонні огорожі, які постраждали внаслідок бойових дій;

На вулицях Молодіжна, Лугова, Дружби,Тракторна  вирубано парослі.

Завжди своєчасно збирається по селам побутове сміття (хоча дуже велика проблема з проплатою).

Підтримувався  задовільний стан на території населених пунктів, проводились заходи з обкошування трави, вирубки чагарників, косметичний ремонт пам'ятника воїнам Другої світової війни та прилеглої територіїї (побілений паркан навколо памятника).

В зимовий час завжди чистяться дороги КП «Іванівське».

Влітку 2023 року прокладено 600 метрів асфальтного  покриття на  вулиці Шкільна с.Количівка.

З метою покращання соціально-економічних, побутових умов жителів старостату будемо  і надалі проводити роботи з підтримки благоустрою  сіл.  

БФ Нью-вей відбудовано ФАП в с.Количівка.

Протягом року здійснювались оповіщення військовозобов’язаних.

Жителі громади беруть активну участь в культурному житті села.

В с.Количівка діє Філія Количівський будинок культури,   є два колективи на чолі з худ.керівником Новик О.зав.будинком культури Шуба А.: жіночий ансамбль «Зоряниця», дитячий коллектив «Перлинки» проводились концерти, онлайн записи (вшанування, привітання,  а також   проводились різноманітні заходи.(до дня захисту дітей, до дня батька та інші);

В с.Ягідне на превеликий жаль Будинок культури зруйнований, але Ягідний дитячий коллектив «Дзвіночки» не припинив свою діяльність, вони продовжують займатись в с. Іванівка (старе приміщення амбулаторії) на чолі з  зав.Фролов Р.були проведені  різноманітні культурні заходи.

Дякую всім жителям сіл, які долучались до надання своїх посильних послуг на благо старостату.

Дякую керівництву громади, працівникам відділів за підтримку.

До Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Дякую за увагу.

 

 

  Звіт в.о.старости

Анисівського старостинського округу Ігнатенко В.О.

за 2023 рік

 

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів, положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про роботу Анисівського старостинського округу за 2023 рік.

 

Відповідно до покладених на мене повноважень:

 

- Беру участь у засіданнях виконавчого комітету Іванівської сільської ради. Виконую доручення Іванівської сільської ради, її виконавчого комітету, сільського голови, інформую їх про виконання доручень;

- сприяю виконанню на території старостату Програми з соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням Іванівської сільської ради;

- щодня з 8.00 до 17.00 здійснюю прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру. Надаю рекомендації та консультації. Особистий прийом громадян дає змогу контролювати стан дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу;

- веду облік пропозицій членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку сіл Анисів, Лукашівка, Піски, Підгірне, Єньків Іванівської сільської ради, соціального, побутового та транспортного обслуговування.

Усім громадянам, які звернулись на особистий прийом надано необхідну   інформацію та перелік необхідних документів, контактні телефони, адреси:

- приймаю від членів громади Анисівського старостинського округу заяви, адресовані органам та посадовим особам Іванівської сільської ради, передаю їх за призначенням – усі заяви розглянуто;

- здійснюю моніторинг за дотриманням на території сіл старостату громадського порядку, слідкую за станом благоустрою територій;

- здійснюю облік, ведення, зберігання погосподарських книг.

В 2023 році видані у межах наданих повноважень:

  • видано – 631 довідку.
  • розглянуто 186 скарг та пропозицій від громадян (в тому числі усних)
  • проведено 50 обстежень умов проживання громадян для надання відповідних актів;
  • прийнято 52 заяви на оформлення субсидій
  • прийнято 51 заяву на оформлення інших видів соціальних допомог.
  • Виконано 74 нотаріальних дії.
  • Зареєстровано місце реєстрації – 30 осіб
  • Знято з місця реєстрації 21 особу
  • Підписано 253 договорів за послуги по вивезенню ТПВ
  • Зібрано коштів на суму 71 396 грн за послуги по вивезенню ТПВ

 

В 2023 році за заявами власників будинків, пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації, проведено 36 обстежень пошкодженого майна, складені відповідні акти.

Комісією опрацьовано 91 заяву мешканців старостату на отримання компенсації за пошкоджене майно та 6 заяв на зруйновані будинки.

Загалом на території старостату 283 будинків пошкоджені та 35 знищені внаслідок збройної агресії російської федерації.

 

У селах Анисівського старостинського округу працює:

  • Два філіали сільського будинку культури,
  • Дві сільські бібліотеки,
  • поштове відділення зв’язку «Укрпошта», 
  • Анисівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. 
  • На території села Анисів діє Свято-Георгіївська церква УПЦ, церква «Благословіння народів»,   а на території села Лукашівка діє Вознесенська церква ПЦУ. 
  • На території старостату працює Анисівський ліцей імені І.Я.Франка, в якому в 2023 році було облаштоване укриття на 136 осіб.
  • На території старостинського округу працює три магазини в селі Анисів, та по одному магазину в селах Лукашівка та Піски

 

На території Анисівського старостинського округу працюють п’ять  соціальних працівників по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян.

                                      

Робота з правоохоронними органами. На сьогоднішній день налагоджена співпраця з поліцією, зокрема в особі поліцейського офіцера ВП ЧРУП ГУНП в Чернігівській області  Вергуна Романа Олександровича. Неодноразово разом відвідували сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, проводили роз’яснювальну роботу разом з батьками та дітьми.

 

Протягом 2023 року, на території села Анисів  було виконано наступні заходи:

  • Постійно підтримується в задовільному стані територія всіх  населених пунктів старостату, проводились заходи з обкосу трави, вирубки сухих дерев, чагарників,
  • проведено роботу по знищенню амброзії на узбіччях доріг с.Анисів.
  • в зимовий період постійно проводиться розчистка доріг від снігу в селах старостату.
  • В селах Піски та Анисів встановлені 4 контейнери для використаної пластикової тари, проводиться щомісячний вивіз сміття;
  • В квітні поточного року було організовано суботник по впорядкуванню кладовища в селі Анисів, до якого долучилося більше 30 жителів. Чоловіки вирубували паросль шириною 3 м. довжиною 420 м. З вивезення сміття надали допомогу місцеві жителі та директор ПОП ім.Герасименка  Юрій Стельмах.
  • проведено прибирання на кладовищі с.Піски. Завезено землю для впорядкування могил.
  • Проведено вирубку порослі навколо кладовища в селі Лукашівка.
  • В селі Анисів впорядковано Алею Пам’яті ,
  • В селах старостату впорядковані меморіальні комплекси та братню могилу, де поховані солдати, які померли в військовому шпиталі. Проведено фарбування, обкошування трави та відремонтовані огорожі.
  • У вересні долучились до Всесвітнього дня довкілля і разом з молоддю села Анисів зібрали 11 мішків сміття.
  • Вирубано поросль та впорядковано територію парку біля церкви с.Анисів. Вивезено 5 причепів торішнього листя. Обкошування трави в центрі сіл Анисів та Піски проводилось 3 рази за весняно-літній період, в Лукашівці та Підгірному – один раз.
  • Організовано молодь сіл Лукашівка та Анисів та проведено видалення порослі, кущів та бур’янів навколо старої школи у с.Лукашівка, де планується облаштувати кімнату прийому лікаря та приміщення для проведення дозвілля.

 

Велика робота в старостаті приділяється спорту.

  • Весною було впорядковано стадіон в с. Анисів. Проведено скошування трави. На глядацьких трибунах вирубано поросль, зірвано зілля та бур’яни та відремонтовано лавочки.
  • На території стадіону встановлено спортивні тренажери та облаштовано майданчик навколо них.
  • Для спортивної команди передано в користування два тенісні столи та спортивний інвентар.
  • Встановлено дитячий майданчик по вулиці Луговій у с.Анисів. Тепер діти з найбільш віддалених куточків села можуть активно проводити своє дозвілля.
  • Була організована трьох денна зустріч з тренерами з футболу, які провели тренування та передали спортивній команді форму та футбольні м’ячі.
  • За підтримки старости проведено весняні та літні  спортивні змагання з волейболу, на які були запрошені спортсмени з села Іванівка та Куликівської громади та одне з футболу. Команди переможці та найкращі спортсмени були нагороджені медалями та призами.
  • Восени молодь села взяла участь у  всеукраїнських спортивних змаганнях «BeActive»
  • В селі Анисів для молоді організовані гуртки з настільного тенісу, футболу та волейболу. Молодь сіл є постійними учасниками різноманітних змагань, де займають призові місця.

 

На високому рівні відбувається патріотична робота в старостаті. В Анисівському ліцеї є зразковий музей історії села Анисів, в якому постійно проходять різноманітні заходи. В другій кімнаті музею є речі, які були передані рідними випускників, які загинули в 2022 році. За ініціативи жителів старостату на будівлі ліцею у вересні 2023 року були встановлені меморіальні дошки загиблим випускникам школи Сергію Булці та Дмитру Малому. Також підтримуються у належному стані пам’ятні знаки загиблим захисникам с.Лукашівка. 

    Від початку війни вся Україна гуртом стала на захист своєї землі — не тільки на фронті, але і в тилу, де кожен докладає максимальних зусиль аби щодня наближати спільну перемогу. Мешканці села Анисів активно допомагають нашим військовим, плетуть маскувальні сітки, випікають смаколики, передають засоби гігієни, теплі речі,  виготовляють окопні свічки  і т.д . Плануємо розпочати роботу з пошиття адаптивної білизни для військових в госпіталях. Осередком волонтерського руху став ліцей села Анисів.

В ліцеї організовували різні благодійні ярмарки для збору коштів на ЗСУ. Було проведено збір кормів для котиків на «0». Учні пишуть листи, передають свої побажання і вдячність у малюнках, які передаємо нашим захисникам. 

Працівники культури провели благодійні концерти для збору коштів на ЗСУ.

Жителями старостату проводився збір овочів та продуктів харчування для жителів деокупованих територій Харьківської області. Також було зібрано більше 5 тонн овочів для Чернігівської районної лікарні.

 

Проводиться активна співпраця з благодійними організаціями та волонтерами. В 2023 році благодійними організаціями в більшості пошкоджених будинків проведені ремонтні роботи. В с.Лукашівка волонтерами відновлюються 8 знищених будинків.

За підтримки благодійної організації «Дентал Хоуп» в селах Анисів та Лукашівка встановлено 7 модульних будинків для жителів майно яких було знищено. Цією ж організацією більше 100 жителям старостату була надана якісна стоматологічна допомога у приміщенні місцевої Амбулаторії сімейної медицини. А також було організовано літній безкоштовний відпочинок для 40 дітей Анисівського старостинського округу.

 Були організовані толоки по прибиранню залишків  згорілих будинків жителів с.Анисів Молибоги М.В. та Шмай В.І.

 

Частина мешканців старостинського округу перебувала в окупації, частина була змушена виїхати, частина залишалась в селах. І тому важливим моментом є збереження психологічного клімату. В цьому напрямку:

  • створено кімнату для дозвілля в приміщенні місцевого будинку культури села Піски.
  • Облаштовано арт-кімнату від СLEAR, де проводяться арт-терапевтичні заняття для здобувачів освіти
  • Молоддю села Анисів зроблено ремонт приміщення «Молодіжний центр ініціатив» від PAUCI Found.
  • Умебльовано студію Молодіжний простір «Територія мрій» від ПРООН, де проводяться різноманітні заходи  для молоді.
  • Проведено ремонт, обладнано та активно працює «Мультифункціональний освітній центр» від SavED, де учні ліцею та молодь села активно долучаються до різних активностей.

 

Протягом 2023 року в селі Анисів реалізовано наступні проекти:

  • «Простір підтримки: Любити, Жити, Чекати» для сімей ветеранів від ПРООН
  •  «Назад у майбутнє» від EGAP та Фонд «Східна Европа «EPAM Ukrain» Анисівський ліцей отримав обладнання з робототехніки (3D –принтер).
  • Конкурс «Книжкові гранти для бібліотек України» від БФ громади Харькова «Толока» (Книги укр. Видавців на суму 30 000 грн.)
  • Реалізовано проєкт «неСлабка стать» від УЖФ (фітнес-куточок, вуличний тренажер)

 

Виграні (але ще не втілені) проекти 2023 року:

  • Зелена сцена від UActive
  • Облаштування спортивної зали в Анисівському ліцеї від UActive
  • «Жіноча школа «ВільнаЯ» від УЖФ та ООН Жінки.
  • Дитячий майданчик «Ігроленд»
  • «Квіти перемоги» від Flour for schools. Випускниками попередніх років була зібрана сума 12970 грн для придбання 1290 цибулин тбльпанів.

 

Результатом участі старшокласників в проєкті від ГО «Українська античність» стало створення газети «Імпульс» Анисівського старостинського округу, в якій висвітлюються різноманітні новини сіл Анисів, Піски, Підгірне та Лукашівка. Проєкт не переміг, але учні набули великого досвіду і, не маючи відповідного обладнання, випускають номери.

 

За ініціативи Анисівського ліцею та за підтримки старостату в селі на початку 2023 року була створена громадська організація  «Північна горлиця», яка активно співпрацює з громадськістю с.Анисів та є активним помічником у проведенні різних заходів та у вирішенні багатьох нагальних питань.

 

Хочу подякувати захисникам і захисницям, які стали на захист нашої Батьківщини, кожному жителю Анисівського старостинського округу, адже, напевно, немає жодного домогосподарства, яке б не долучилось до допомоги захисникам України, та постраждалим територіям нашої Батьківщини.   Хочу  подякувати підприємцям, які допомагають робити наші села гарнішими та комфортнішими. Хочу подякувати сільському голові Швидкій О.П. , керівникам всіх служб та установ  Іванівської сільської ради. 

Разом все подолаємо і переможемо!

 

 

Звіт про роботу Краснянського старостинського округу

(села Красне, Золотинка, Скорінець, Ладинка, Друцьке)

за 2023 рік.

За 2023 рік ми маємо такі соціально-економічного показники:

Показники

Красне

Скорінець

Золотинка

Ладинка

Друцьке

Всього

Число наявних господарств на 01.01.2024

250+12 квартир

69+2 квартири

38

298+54 квартири

162

817 +54 квартир

Населення чол.

540

120

63

374

108

1205

Дітей від 0 до 18 років

85

11

4

44

17

161

Працездатного віку

286

72

35

200

55

648

Громадян пенсійного віку

169

37

24

130

36

396

За рік померло

10

2

5

3

1

21

За рік народилось

-

-

-

1

-

1

Зареєстровано

5

-

-

6

-

11

Знято з реєстрації

2

-

5

17

1

25

 

Надання адміністративних послуг: у 2023 р. видано 452 довідки фізичним особам та 82 довідки різним організаціям, а також видано 50 довіреностей та вчинено 25 нотаріальних дій. Було оформлено 74 особам субсидії та 43 особам різні соціальні виплати.

Здійснюється прийом жителів сіл у приміщенні старостату (с.Красне, вул.Зелена,4) та виїзні зустрічі з мешканцями по селах.

 

Освіта: у с. Красне працює Краснянська філія Количівського ліцею 1-2 ступенів, де навчаються 55 учнів з усіх сіл старостату (і у тому числі 2 дитини із с.Топчіївка).

 

Медицина: на постійній основі фельдшерсько-акушерські пункти працюють в селах Красне та Ладинка. В селі Красне стаціонарний ФАП частково пошкоджено під час бойових дій (прийом пацієнтів проводиться 4 раз на тиждень у обладнаній кімнаті приміщення старостату). На стаціонарному фельдшерсько-акушерському пункті у с.Красне відремонтовано дах та замінено шифер: шифер виділила сільська рада, роботи проведено мешканцями села Красне. В селах Скорінець та Золотинка фельдшерське обслуговування на постійній основі нажаль відсутнє. В с.Друцьке сільською радою встановлено літній модульний фельдшерсько-акушерський пункт та бетонну огорожу навколо нього. В с.Друцьке фельдшер працює 1 день на тиждень – у понеділок. Лікарі здійснюють виїзне обслуговування у кожному селі 1 раз на місяць.

 

Виїздна торгівля здійснюється по всіх селах. Стаціонарні заклади торгівлі (були пошкоджені/зруйновані під час бойових дій): у Золотинці -1, у Красному -2 (1 – відновив свою роботу), у Скорінці -1. Всього зараз працює – 6 (Красне -4, Ладинка -2). Заклади громадського харчування – всього 2 (у Красному), які не відновили свою діяльність (пощкоджені/зруйновані).

 

Автозаправні станції в селі Красне - ТОВ «ВЕСТ ПЕТРЛ МАРКЕТ» (була пошкоджена/зруйнована під час бойових дій) та ТОВ «ПРАЙМ ГРУПП НАФТА» відновили свою роботу і відрахування податків у бюджет Іванівської сільської ради.

 

Перевезення мешканців сіл до Чернігова здійснює перевізник ДП “Пассервіс”. З перевізником організована постійна взаємодія щодо поліпшення потреб пасажирів.

 

Постійно здійснюється моніторинг пропозицій жителів сіл старостату з питань соціально-економічного розвитку та благоустрою.

На вулицях сіл проводилося обрізування дерев по лінії електромережі та прибирання обрізаного гілля. В весняно - літній період здійснювалось обкошування бур‛янів.

Активізовано громадян щодо покосу бур’янів біля своїх дворів, обрізання гілок дерев що нависають над проїзною (прохідною) частиною вулиці та прибрати розкидане побутове сміття. В рамках проведення загальних робіт усіх працівників з благоустрою старостатів розчищені вулиці від дикої порослі по селу Золотинка.

Проведено моніторинг потреби у видаленні аварійних дерев по Краснянському старостату та складено відповідні акти.

ТОВ «Агрофірма «Іванівка АГ»» здійснила покос та культивірованіє парку у с. Красне, засипали яму біля парку (3 машини піску).

 

Гуманітарні питання:

- організовано збирання овочів (картопля, капуста, морква, столовий буряк, цибуля) для районної лікарні.

- організовано взаємодію з благодійними та волонтерськими організаціями щодо збору овочів, консервації та інших домашніх продуктів харчування для військових, дітей сиріт та ВПО, які постраждали в наслідок російської агресії. Проводиться робота що сприяння ініціативним групам у збиранні гуманітарної допомоги та плетіння сіток для фронту.

- організовано взаємодію з благодійними організаціями щодо розподілу наданої постражалим мешканцям сіл гуманітарної допомоги.

- надано благодійну допомогу (близько 18,5 тис гр. кожній родині) 39-ти родинам с.Золотинка на закупівлю дров. Село Золотинка єдине в старостаті, що немає газопроводу.

 

З метою виконання заходів мобілізації на території Краснянського старостату:

- уточнено облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів які проживають на території сіл старостату;

- проводилась відповідна роз’яснювальна робота серед призовників, військовозобов’язаних та резервістів щодо виконання ними правил військового обліку;

- проводилось оповіщення на вимогу ЧРТЦК та СП призовників, військовозобов’язаних та резервістів про їх виклик до ЧРТЦК та СП.

 

Підтримується взаємодія з ВП Чернігівський РЕМ АТ «Чернігівобленерго» щодо:

- заходів дотримання вимог охоронних зон вздовж ліній електропередач стосовно видалення (обрізання) дерев що заходяться на їх земельних ділянках.

- проведення безкоштовного винесення електролічильників мешканцям сіл за межі будинку (на зовнішню стіну).

 

Проведено роз’яснювальну роботу з мешканцями щодо забезпечення пожежної безпеки в осінньо-зимовий опалювальний період (провести огляд та ремонт пічного опалення і внутрішніх електромереж в житлових будинках).

 

З метою покращення орієнтації швидкої медичної допомоги, пожежної охорони та соціальних служб у наданні допомоги мешканцям сіл вжито заходів щодо відновлення на дворах адресних табличок (назва вулиці і номер будинку). Робота продовжується.

 

Знакові (основні) питання:

1. У серпні в с.Красне закінчили будівництво і відкрили модульне укриття (сховище цивільного захисту) для Краснянської філії Количівського ліцею. Спорудження і обладнання – за рахунок бюджету Іванівської сільської ради.

2. У травні відбулось відкриття модульного містечка в с Красне. Швейцарець Андреас Сайц власним коштом збудував і обслуговує модульне містечко. Заселилися туди 7 сімей (20 осіб), в тому числі 4 дітей віком до 18 років.

3. В селах старостату (Красне, Скорінець, Золотинка) польська благодійна акція поставила 9 модульних індивідуальних будинків для мешканців будинки яких були зруйновані під час бойових дій.

4. Комісійно обстежено 34 знищених (Скорінець-16, Красне-11, Золотинка-4, Друцьке-2, Ладинка-1) та 243 пошкоджених під час бойових дій зруйнованих будинків по селах старостату. Продовжується робота з розгляду питань щодо компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна (складання акті та чек листів).

5. Погоджено тисячі актів на розмінування полів, лісів та ґрунтових доріг йде повним ходом (погоджую багато актів)

6. У селі Красне Чернігівського району Чернігівської області створено релігійну організацію “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ПАРАСКЕВИ-ПЯТНИЦІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) СЕЛА КРАСНЕ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”. Вирішується питання відведення створеній релігійній організації земельної ділянки за адресою: село Красне, вулиця Шевченка (паркова зона) та будівництва культової споруди (храму).

7. У 2023 році в Краснянському старостаті потроху почало відновлюватись культурне життя. 12 березня відбулось Шевченківське свято за участю жіночого ансамблю «Вербиченька». У травні до дня Матері відбувся концерт жіночого ансамблю «Вербиченька». 26 червня відбувся концерт до Дня Конституції за участю жіночого ансамблю «Вербиченька». «Вербиченька» бере участь у благодійному концерті Благодійний Фонд «Синій птах» в Чернігові. В листопаді жіночий ансамбль «Вербиченька» нагороджений двома дипломами: в номінації вокальний ансамбль «Молодиці молодії» доросла вікова категорія, лауреат ІІ премії міжнародного онлайн – конкурсу мистецтв «Джерело надій» та в номінації «Кращий сценічний костюм» міжнародного онлайн – конкурсу мистецтв «Джерело надій».

8. 14 серпня в Красному відбувся розвиваючий захід для дітей від ГО «КІСАР» «Київський інститут стратегічного аналізу та реформ», що працює в Іванівській громаді в межах програми CLEAR.

9. 26 жовтня в приміщенні Краснянської філії Количівського ліцею директор комунального закладу «Іванівська публічна бібліотека» Оксана Копиш представила презентацію – навчання «Цифрової грамотності для людей елегантного віку».

10. Проведена зустріч керівництва Чернігівської районної організації ветеранів та представників Пенсійного фонду з ветеранами і пенсіонерами села Красне.

Підготовлено Пропозиції до Бюджетного запиту по Краснянському старостинському округу на 2024рік

 

Хотілося б висловити щиру вдячність сільгоспвиробникам та підприємцям за допомогу у вирішенні різних проблем громади:

- агрофірмі «Іванівка АГ», що знаходиться у нас на місці, відгукується та допомагає у вирішенні питань з благоустрою.

- Благодійному фонду ТОВ «Баришівської зернової компанії».

- Фермерському господарству «Воєнвід»

- приватному підприємцю Кулінічу Павлу Михайловичу.

 

Звіт

старости Слобідського старостинського округу за 2023 рік.

 

 Керуючись Конституцією та Законами України, Постановами кабінету міністрів України, Положеннями про старосту та іншими нормативно-правовими актами, звітую про роботу старостинського округу за 2023 рік.

За посадою я є членом виконавчого комітету Іванівської сільської ради:

представляю інтереси жителів сіл Слобода, Вікторівка, Драчівщина, Буди, приймаю участь у засіданнях виконавчого комітету, виконую доручення сільського голови, його заступників, звітую про їх виконання, сприяю підготовці документів що подаються до Іванівської сільської ради та виконавчого органу. Приймаю участь у семінарських навчаннях.

      До Слобідського старостинського округу входить чотири населені пункти з загальною кількістю зареєстрованого населення 517 чоловік:

в. ч. Слобода-363 чол.

        Вікторівка-50 чол

        Драчівщина-5 чол.

        Буди-98 чол.

Зареєстровано  та проживає 7 чоловік ВПО. В 2023 році народилося три дитини, померло 11 людей.

22 дитини навчається в Іванівському ліцеї та 6 дітей в Количівському, 1 дитина відвідує дитячий садочок.  Шкільним автобусом проводиться регулярний підвіз дітей до школи та садочку.

23 громадяни   округу боронять нашу землю від рашистської навали.

Два рази на тиждень соціальний автомобіль безкоштовно підвозить жителів округу до м. Чернігова в справах.

Працює пересувне поштове відділення в середу та суботу.

Сімейні лікарі здійснюють прийом громадян згідно затвердженого графіка 2 рази на місяць.

В селах старостату  працює чотири соціальних працівника, якими надаються послуги для 34 громадян.

В підсобних господарствах громадян утримується : ВРХ- 24 голів, свиней-65, кіз-10, коней-3,

В нашому окрузі створено віддалене робоче місце спеціаліста відділу забезпечення діяльності ЦНАП

за 2023 рік  зареєстровано місце проживання  громадян- 17

                    знято з реєстрації-5

                    оформлено субсидій-20

                    оформлено допомог-21

                    зареєстровано пільг-6

                    видано витягів про реєстрацію- 70

                    видано різних довідок-450

 

      Для забезпечення внутрішньої роботи старостинського округу:

  • налагоджена систематизація документації та ведення діловодства;
  • всі вхідні документи оброблені та зареєстровані, надані письмові відповіді та інформації про їх виконання.

Громадянам надаються послуги  з вчинення нотаріальних дій, всього вчинено  нотаріальних дій 68 -з них:

51 доручення;

5 заповітів;

3 зави на прийняття спадщини;

1 дублікат заповіту:

8 засвідчення справжності підпису , ведеться реєстр нотаріальних дій.

   На особистому прийомі до старости звернулось 150 громадян, на усі запитання були надані вичерпні відповіді та роз’яснення. Порушувались різноманітні питання- обстеження будинків, оформлення субсидій та пільг, надання актів на предмет проживання чи не проживання громадян, актів матеріально- побутового обстеження сімей, оформлення спадщини та інші.

        Продовжується робота з обстеження будинків, які постраждали внаслідок військової агресії рф. 107 власників житлових будинків звернулися  через застосунок ДІЯ для отримання компенсації за пошкоджене майно, та 19 заяв  на отримання сертифікатів за повністю знищене майно. Всі будинки обстежені, та складені чек-листи. Благодійний фонд « До України з любов’ю»

для 8 мешканців чиє житло було зруйновано повністю встановив  модульні  будинки з усім обладнанням, водопостачанням та водовідведенням.

       В  селі Слобода працює два магазини ФОП «Мірошник В.В.» та ФОП «СавенкоГ.М.», ФОП Савенко  здійснює виїздну торгівлю в с. Вікторівка, в

с. Буди магазин ФОП « Граб А.В.» Всі жителі округу товарами першої необхідності забезпечені.

 Незважаючи на військовий стан  працівниками культури було проведено  3 концерти  до свят, працює гурток для дітей «Натхнення», а також громадська

організація «Добро Тайм».  Члени ГО постійно намагаються проходити освітні тренінги та просувати активну громадську позицію.

 Через необережне поводження з вогнем невідомими громадянами, виникали підпали сухої трави, було  чотири виклики пожежної охорони.

Кожної останньої п’ятниці місяця здійснює вивіз сміття КП « Іванівське», зібрано коштів за вивіз сміття-  33166,40 грн (продовжуємо збір)

На протязі року зусиллями працівників старостинського округу, соціальними працівниками, депутатами та небайдужими жителями села проводиться упорядкування кладовищ. Працівником з благоустрою проводиться вирубка чагарників та скошування трави.

Коштами громади в сумі 74100 грн  відремонтовано огорожу біля будинку культури та встановлено нову огорожу біля будівлі дитячого садочку та приміщення ФАП;

-відремонтовано ділянку асфальтного покриття протяжністю 600 метрів по вулиці Здвиженська;

-відремонтовано громадський колодязь ( 10 тис. грн.)

-коштами благодійних організацій встановлено металопластикові вікна, вхідні двері, та перекрито дах на приміщенні ФАП.

-за сприянням депутата Савенка П.І. та за кошти  громадян  обладнано  в приміщенні колишньої контори колгоспу кімнату для ритуальних обідів.

     Незважаючи  на те що громадяни зазнали значних пошкоджень своїх осель, але вірять в перемогу наших ЗСУ і намагаються всіляко їм допомогти,

збирали кошти  на закупівлю продуктів харчування, весною та восени  надавали допомогу овочами. Також було організовано та зібрано овочі для нашої районної лікарні.

     В разі блек ауту в приміщенні Слобідського старостату  створено  Пункт Незламності,  опалюється газом, оснащений  засобами мобільного  зв’язку Starlink, генератором та іншими  засобами першої необхідності.

     У подальшому я, як староста буду працювати над розвитком сіл і наведенню благоустрою та підтримки жителів старостату.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь