Іванівська сільська рада

Чернігівського району Чернігівської області

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 24.02.2021 16:56
Кількість переглядів: 411

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, а саме:

- головного спеціаліста - юрисконсульта Іванівської сільської ради.

Вимоги до кандидата на посаду: наявність вищої освіти не нижче ступеня бакалавра за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше 1 року.

назва вакантної посади із зазначенням, що додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається керуючою справами виконавчого комітету Кузнецовою В.О.;

Перелік необхідних документів  для участі в конкурсі: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см;  копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку; декларацію  про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру за 2020 рік;  копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), копію трудової книжки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Іванівка, вул. Дружби, 33б.

Телефони для довідок 69-63-75, 696-393.

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь