Іванівська сільська рада

Чернігівського району Чернігівської області

Під час виконання службових обов’язків у 2017 році травмувались 4 965 осіб

Дата: 23.02.2018 11:11
Кількість переглядів: 754

23.02.2018

Під час виконання службових обов’язків у 2017 році травмувались 4 965 осіб

 

Протягом 2017 року робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України зареєстровано 4 965 потерпілих на виробництві. З них 332 випадки виявилися смертельними. Зафіксовано зменшення кількості смертельно травмованих осіб порівняно з 2016 роком на 8,8% (32 випадки). Водночас, загальна кількість нещасних випадків на виробництві зросла на 4,2% (199 випадків).

По Україні до переліку найризикованіших професій за рівнем виробничого травматизму потрапили гірник очисного забою, водій автотранспорту та прохідник. Найбільш травмонебезпечною галуззю економіки України є добувна промисловість і розроблення кар’єрів. Доля нещасних випадків тут складає 18,9% (936 осіб травмовано, з них 31 – смертельно).

Найбільше смертельних випадків зафіксовано у сфері транспорту і логістиці – з 487 випадків травматизму 65 виявилися смертельними.

Безпосередньо на підприємствах, в установах та організаціях м. Чернігова за минулий рік зареєстровано 50 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, у т.ч. 1 зі смертельним наслідком. За 2016 рік зареєстровано 41 нещасний випадок, в яких постраждало 43 особи.

Випадків зі смертельним наслідком у 2016 році не зареєстровано. На Чернігівських підприємствах та організаціях найбільше травмуються вчителі, електромонтери, прибиральники службових приміщень, працівники закладів медицини. І якщо електромонтери травмуються під час роботи в діючих електроустановках, то працівники інших вищевказаних професій отримують травми внаслідок падіння під час пересування по території підприємства (організації). 

Для м. Чернігова найбільш травмонебезпечними стали: освіта – 5 потерпілих,  енергетика – 5 потерпілих,  медицина – 4 потерпілі особи.

Як зазначає директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков: «Одним із важливіших шляхів зменшення рівня виробничого травматизму є об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін – Фонду, держави, роботодавців, профспілок і самого працівника із забезпечення дотримання правил охорони праці, адже переважна більшість нещасних випадків трапляється через організаційні причини. У бюджеті ФССУ на цей рік ми передбачили 22,6 млн. гривень на профілактичні заходи, зокрема, навчання спеціалістів, які вирішують питання охорони праці, розроблення відповідних нормативно-правових актів, проведення комплексу заходів з пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці».

 

Чернігівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

в Чернігівській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь