A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Іванівська  сільська об'єднана територіальна громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Інформація для мешканців громади

Про програму «Власний дім»

 

У зв'язку із запланованим поновленням фінансування заходів обласної  Програми «Власний дім» із загального фонду Державного бюджету інформуємо  сільське населення  про  можливість отримання довгострокових пільгових кредитів під 3% річних для будівництва, добудови, реконструкції, придбання житла або будівництва інженерних мереж у сільській місцевості.

В разі наявності будь-яких питань щодо впровадження в області регіональної програми «Власний дім» просимо звертатись за контактними телефонами: 69-36-26, 69-37-95.

3 питань отримання консультацій щодо пільгового кредитування кандидатам у Позичальники необхідно звертатись до кредитного відділу Фонду за адресами представництв:

- м. Чернігів, вул. Малиновського, 32-6,

тел. 69-37-97, 69-37-85 або (067) 460-79-75;

Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті Фонду:  chfond@ukr.net

Центр комплексної реабілітації ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів

Комунальна установа «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради висловлює Вам пошану та інформує про можливість отримання комплексної реабілітації ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів за адресою: м. Чернігів, провулок Вокзальний, 1. Основною метою діяльності Центру є – збереження та відновлення психічного та фізичного здоров’я отримувачів послуг, досягнення соціально-психологічного благополуччя, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки, усунення чи максимально можлива компенсація обмежень життєдіяльності відповідно до вимог чинного законодавства України. Послуги в умовах реабілітаційного Центру (без можливості перебування на стаціонарі): - психологічні: консультування, діагностика, психологічна підтримка і супроводження, психотерапія, психологічна просвіта та інформування (психоедукація); - соціальні: сприяння соціальній і професійній адаптації в соціумі, відновленню сімейних стосунків. Для роботи з отримувачами послуг розроблені тренінгові заняття з використанням інтерактивних технік, а саме: - навчання для жінок, чоловіки яких повернулись з війни «Сім’я після війни»; - проводяться заняття на тему: «Стрес-менеджмент: підвищення психосоціальної стійкості до стресу»; - «Травма. Особливості впливу психотравмуючої події на військовослужбовців»; - «Стрес. Техніки стресостійкості»; - «Панічні атаки. Техніки стабілізації стану»; - «Кризова інтервенція. Техніки екстреної психологічної допомоги у кризових станах»; - «Саморегуляція. Методи і техніки саморегуляції»; - «Профілактика залежностей різних видів та формування навичок здорового способу життя»; - «Профілактика суїцидальної поведінки. Ознаки суїцидальної небезпеки. Дії по відношенню до людини схильної до суїциду» та інші. Метою даних занять є: навчання прийомам допомоги та самодопомоги при гострому стресі; роз`яснення щодо фаз стресу; бойовий стрес та його вплив на психіку і фізіологію; керування конфліктом; психологічна травма: механізми утворення, прояви, методи терапії; структура дебріфінгу після виконання бойового завдання; програма декомпресії воїнів.

10:18 23.06.2020

Порядок повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

Порядок повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану          Законом України "Про  державну  реєстрацію  актів  цивільного стану" від 01.07.2010 року передбачено, що державній реєстрації підлягають народження фізичної особи та її походження, шлюб, розірвання шлюбу у випадках, передбачених законом, зміна імені, смерть.       Відповідно до  частини  першої  статті  18  вказаного  Закону про  факт державної реєстрації акта цивільного стану органами державної реєстрації  актів  цивільного  стану  видається відповідне свідоцтво. Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію акту цивільного стану регулюється Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затвердженими наказом Міністерства юстиції України 18.10.2000 № 52/5.

15:45 14.05.2020

До уваги мешканців громади!

На виконання листа Управління державної реєстрації Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) від 27.04.2020 №336/05-08/29/20 та листа Міністерства юстиції України від 22.04.2020 №3842/19.4.2/32-20 щодо належного забезпечення прав громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у період карантину Чернігівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) проводить:

13:01 29.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь